Ser Nadbiebrzański MSM Mońki

Organizując konferencję, szkolenie, bankiet czy przyjęcie w domu, warto urządzić dla gości szwedzki stół. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy spożywania posiłków, szwedzki stół ułatwia nawiązywanie kontaktów i nie przeszkadza w swobodnym komunikowaniu się. Pamiętajmy jednak, że muszą się na nim znaleźć pyszne i kreatywne przekąski, które zaproszeni będą mogli pałaszować ze smakiem.

Nowość! Ser Nadbiebrzański MSM Mońki – doskonały przysmak dla gości

Takie rozwiązanie znacznie upraszcza organizację przyjęcia, ponieważ pozwala gościom na jedzenie o dowolnej porze, a wszystkie posiłki znajdują się w jednym miejscu. Formuła szwedzkiego stołu zakłada, że goście sami się obsługują, ale dzięki temu mogą korzystać z szerokiej oferty kulinarnej wedle własnych upodobań. Pamiętajmy, że w imprezowym menu powinny znaleźć się różnego rodzaju przekąski, które cieszą się największym powodzeniem. Przygotujmy więc małe kanapeczki, koreczki z żółtym serem i warzywami czy półmiski wędlin, serów oraz sałatek.

– Jako dodatek do zakąsek, doskonale sprawdzi się żółty ser typu szwajcarskiego - Nadbiebrzański MSM Mońki. Jest to ser podpuszczkowy o wyjątkowym, łagodnym smaku z lekko słodkawą nutą. Walorem, który wyróżnia ser Nadbiebrzański MSM Mońki od innych serów tego typu, jest jasnożółty, zwarty miąższ, usiany okrągłymi i owalnymi oczkami wielkości czereśni. Jego charakterystyczny aromat wyśmienicie podkreśla smak kanapek i stanowi też doskonałą bazę dla koreczków- mówi Ewa Polińska z MSM Mońki.

Nazwa sera Nadbiebrzańskiego pochodzi z regionu, w którym został po raz pierwszy wyprodukowany. Miało to miejsce w Dolinie Biebrzy, która słynie z produktów ekologicznych oraz wytwarzanych naturalnie, zatem najzdrowszych dla ludzkiego organizmu. Nadbiebrzański MSM Mońki to ser o wyjątkowo szerokim zastosowaniu.
Wprawdzie przyrządzenie takich przekąsek może zająć trochę czasu, to jednak, kiedy już wszystkie smakołyki znajdą się na stole, nie będzie konieczności biegania do kuchni w trakcie zabawy. Tak przygotowane przyjęcie sprawi, że goście poczują się bardziej swobodnie, natomiast gospodarze będą mieli dla nich więcej czasu.

Producent:MSM Mońki
Produkt:Ser Nadbiebrzański
Ser Nadbiebrzański MSM Mońki jest dostępny w blokach o wadze 4 kg.

Zobacz inne