Poznaj naszą ofertę
dla biznesu

Zostań naszym partnerem biznesowym. Dołącz do świata MSM Mońki.

MSM Mońki dla biznesu

Produkcja naszych wyrobów mleczarskich na rynek B2B skoncentrowana jest w Dolinie Biebrzy, gdzie wyjątkowy smak spotyka się z nieprzejednaną przyrodą. To z niej czerpiemy inspirację do tworzenia wyjątkowych produktów, które każdego dnia znajdują swoje zaszczytne miejsce na stołach konsumentów. Jesteśmy dumni, że nasza zrównoważona produkcja oraz nowoczesne technologie, łączą się z tradycyjnym smakiem.

Tradycja wyrobu serów

Przywiązujemy ogromną wagę do tradycji. To unikalne receptury pozwalają MSM Mońki osiągać założone cele, a doświadczenie i pomysły naszych specjalistów, wznoszą nasze produkty na wyżyny jakości. Każdego dnia z naszej mleczarni wyjeżdżają pokłady wyrobów, które trafiają do dystrybutorów, sklepów, restauracji oraz zakładów przetwórstwa. To dzięki naszym partnerom biznesowym możemy stale rozwijać swoje umiejętności, szlifować gusta smakowe i poznawać nowe aromaty.

MSM Mońki dla dystrybutorów

Nasza spółdzielnia mleczarska każdego dnia współpracuje z najlepszymi dystrybutorami oraz hurtowniami, które zajmują się dystrybucją naszych produktów na rynek. Wiele takich relacji to wieloletnie przyjaźnie, które owocują zaufaniem oraz zadowoleniem konsumentów. Czerpiemy wzajemne korzyści z naszych doświadczeń i wymieniamy się spostrzeżeniami, stale rozwijając się w tym, co potrafimy robić najlepiej – produkcji serów.

MSM Mońki dla restauracji

Restauracje to dopełnienie smaków, które komponujemy podczas produkcji naszych wyrobów. Najlepsi szefowie kuchni dokładają wszelkich starań, aby menu było bogate w najwyższej jakości produkty. Nasze sery to niedościgniony składnik wielu dań głównych, przystawek, a niekiedy nawet deserów. Z dumą patrzymy na restauracje, które podają swoim gościom dania, opatrzone naszymi produktami.

MSM Mońki dla sklepów

Produkujemy sery w zgodzie z tradycją – rozumiemy więc, że w wielu domach najlepsze produkty są stałą podstawą. Z radością obserwujemy, jak wiele sklepów oferuje swoim klientom nasze wyraziste sery i przetwory mleczarskie, które każdego dnia zdobią stoły konsumentów. Zależy nam na współpracy ze sklepami, które za cel biorą sobie zadowolenie z polecanych produktów.

MSM Mońki dla zakładów przetwórstwa

Na produkcji znamy się jak mało kto. Każdego dnia przez nasze nowoczesne systemy produkcyjne przewijają się ogromne ilości najwyższej jakości składników, od okolicznych dostawców. Dlatego sami oferujemy doskonałe, naturalne wyroby, które służą dalszemu przetwórstwu. Serwatka, mleko w proszku czy masło – to podstawy do produkcji m.in. wyrobów cukierniczych, które każdego dnia trafiają do wielu polskich domów. Jesteśmy częścią tego procesu – zadowolenie klientów to dla nas największa nagroda.