MSM Mońki z godłem e-jakość 2017 Laur Internetu

Linia monieckich serów plastrowanych to gwarancja nie tylko wspaniałego smaku, ale i dbałości o najwyższe standardy produkcji. Jakość, którą na co dzień doceniają partnerzy oraz klienci, nie pozostała niezauważona dla twórców programu e-jakość - Laur Internetu.

Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach, dzięki dbałości o jakość oferowanych produktów i zadowolenie swoich Klientów, obecna jest na polskim rynku już od 45 lat. W trakcie swojej działalności, polski producent otrzymał wiele wyróżnień i certyfikatów, które za każdym razem podkreślają najwyższe standardy produkcyjne i smakowe oferowanych produktów.

Trofeum dla najlepszego smaku
Od lat monieckie sery cieszą się dużą popularnością. Początkowo dostępne tylko w bloku, a dziś trafiają na nasze stoły również w poręcznych opakowaniach typu „otwórz – zamknij”. – Wprowadzenie w 2010 roku linii serów plastrowanych było dla nas bardzo dużym przedsięwzięciem. Chcieliśmy, aby nasze produkty były łatwo dostępne oraz jak najdłużej zachowywały świeżość oraz swoje walory smakowe. Dlatego tegoroczne osiągnięcie w postaci przyznanego godła e-jakość – Laur Internetu, jest dla nas niezwykle ważnym wydarzeniem, które jednocześnie jest potwierdzeniem tego, że ciężka praca i wprowadzanie nowych technologii, jest dobrym krokiem ku przyszłości – mówi Ewa Polińska z Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej MSM Mońki. W formie plastrów możemy nabyć sery holenderskie jak i szwajcarskie: Aldamer, Gouda, Morski, Edamski oraz Podlaski. Wprowadzenie tego typu produktów na rynek niewątpliwie przyczyniło się do dynamicznego rozwoju Monieckiej Spółdzielni Mleczarskiej.

Dobre praktyki i szacunek dla natury
Dbałość o wysokie standardy produkcji, wysoką jakość oferowanych produktów i niezmienność receptur, to klucz do sukcesu podlaskiego producenta. Od blisko 45 lat Spółdzielnia korzysta z najlepszych dostawców surowców, dzięki którym na polskich stołach gości nabiał najlepszej jakości. W wyznawanych przez firmę wartościach nie pominięto również natury, która ogrywa kluczową rolę w kwestii wdrażanych technologii.

Zobacz inne